Biuro doradztwa podatkowego – Bytom

Pomoc doradcy podatkowego może okazać się potrzebna w wielu sytuacjach. Jest wskazana między innymi przedsiębiorcom, którzy dopiero zakładają działalność i chcą uzyskać poradę w kwestii dotyczącej wyboru firmy opodatkowania. Od takiej decyzji mogą zależeć wymierne zyski i koszty firmy, dlatego warto dobrze ją przemyśleć.

Nasz zespół, adresuje swoje usługi także do osób prowadzących swoje firmy już od lat. Przepisy dotyczące podatków zmieniają się bardzo szybko. Trwająca obecnie reforma fiskalna, wpłynęła bardzo mocno na działanie wielu przedsiębiorstw. W związku z tym właściciele firm poszukują sposobów na optymalizację swoich działań – tak aby działać zgodnie z prawem, ale nie stracić.

Nasze biuro to miejsce, do którego warto się zgłosić, jeśli masz wątpliwości, czy aktualna forma opodatkowania jest najkorzystniejsza z dostępnych, ale także wtedy, gdy potrzebujesz pomocy w prowadzeniu księgowości . Współpraca specjalistów w dziedzinie rachunków i podatków daje najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o sprawne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.

Podatki Bytom – szeroki zakres usług

Nasza kancelaria doradztwa podatkowego w Bytomiu oferuje szeroki zakres usług, które obejmują:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodu i rozchodu (KPiR),
  • kompleksowa obsługa rozliczeń z Urzędem Skarbowym, w tym sporządzanie i składanie deklaracji,
  • reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym,
    doradztwo w zakresie podatków,
  • przygotowanie audytu podatkowego.
biuro podatkowe Bytom

Zajmujemy się także reprezentacją klientów przed urzędem skarbowym w zakresie rozliczeń podatkowych oraz oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie podatków.

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla naszych klientów zachowanie zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi, dlatego oferujemy pełne wsparcie w procesie rozliczeń podatkowych. Nasi specjaliści są do dyspozycji w każdej sprawie związanej z podatkami w Bytomiu. Niezależnie, czy trzeba pomóc w wyborze najbardziej korzystnej formy opodatkowania, czy w przygotowaniu audytu podatkowego – zajmiemy się tym w najkrótszym możliwym czasie. W razie potrzeby, reprezentujemy naszych klientów w również sporach z urzędem skarbowym, zawsze dbając o ich interesy.

Nasi doradcy podatkowi zawsze są gotowi pomóc w każdym zakresie, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa w zakresie prowadzenia swojej działalności gospodarczej.

Doradcy podatkowi w Bytomiu – oddaj finanse w ręce profesjonalistów

Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać

Wybierając kancelarię doradcy podatkowego w Bytomiu, otrzymujesz kompleksowe wsparcie biznesu. Pracujący u nas specjaliści doradzą Ci, które rozwiązania będą optymalne w Twoim przypadku. Współpracujemy z firmami o różnej wielkości – mogą się do nas zgłosić właściciele małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Kolejnym atutem biura JB jest przejrzystość zasad. Rozmawiamy z klientem i tłumaczymy mu zawiłości podatkowe w prosty oraz przystępny sposób. Dzięki temu zarządzający mogą szybko podjąć decyzję.

W swojej pracy pomagamy naszym klientom budować bezpieczeństwo firmy, jednak nie jesteśmy przy tym asekurantami. Pracujemy na własnych serwerach i systemach bądź na zasobach udostępnionych przez klienta. W razie potrzeby przygotowujemy raporty na życzenie.

Powodem, dla którego nasze biuro doradztwa podatkowego cały czas się rozwija, a my możemy zaoferować Ci wysokie standardy usług, są szkolenia. Nieustannie rozwijamy się, co pozwala nam adaptować się do nowych możliwości księgowych oraz podatkowych.

Możemy także pochwalić się dogodną lokalizacją i parkingiem, dzięki czemu z łatwością do nas trafisz. Mamy siedzibę pod adresem: ul. Pszczyńska 13, 41-902 Bytom.

Biuro Rachunkowe JB

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

41-902 Bytom,
ul. Pszczyńska 13
biuro@brjb.pl
tel. 531 502 834
KRS: 0000872206
NIP: 6263040916