Księgowość Bytom

Biuro rachunkowe JB sp. z o.o. to miejsce, w którym znajdziesz szereg ekspertów z zakresu księgowości oraz finansów. Pomagamy małym, średnim i dużym firmom prowadzić księgowość oraz ewidencje podatkowe.

Sprawdź, dlaczego warto zlecić nam usługi księgowe.

W jakim zakresie możesz liczyć na naszą pomoc? 

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W Twoim imieniu możemy zająć się takimi kwestiami jak:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR),
  • prowadzenie ewidencji dla ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych,
    rozliczenie prywatnego wynajmu,
  • sporządzanie ewidencji i rozliczeń VAT (JPK) oraz akcyz.
księgowość Bytom

Biuro rachunkowe JB - sprawdzone biuro księgowe Bytom

Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować

Decydując się na współpracę z naszym biurem, zyskujesz szereg korzyści. Po pierwsze możesz liczyć na kompleksowe wsparcie biznesu, nasi księgowi (w tym także certyfikowani) odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania dotyczące księgowości oraz podpowiedzą, które rozwiązania będą optymalne w przypadku Twojej firmy. Pomoc zapewnią również doradcy podatkowi, kadrowi, specjaliści płac i ZUS oraz prawnik.

Ponadto biuro księgowe z Bytomia JB działa na jasnych zasadach. Jako nasz klient dostaniesz czytelne informacje – w prosty i przystępny sposób wyjaśnimy Ci, jakie masz możliwości oraz co mogą nieść ze sobą konkretne działania. Dzięki temu będziesz w stanie szybko dokonać trafnego wyboru. Pomagamy budować bezpieczeństwo firmy, ale nie jesteśmy przy tym asekurantami.

Świadcząc usługi z zakresu księgowości, korzystamy z własnych serwerów i systemów bądź pracujemy zdalnie, na zasobach klienta. Działamy kompleksowo, a to oznacza, że na bieżąco optymalizujemy zakres oraz sposób współpracy, aby oferowane usługi księgowe były jak najlepiej dopasowane do realnych potrzeb firmy.

Nasze biuro księgowe nieustannie rozwija się, dzięki czemu możemy zapewnić klientom wysoki standard usług. Cały czas się szkolimy, adaptując się tym samym do nowych możliwości księgowych.

Mamy też bardzo dogodną lokalizację oraz parking dla klientów. Znajdziesz nas pod adresem: ul. Pszczyńska 13, 41-902 Bytom.

Biuro Rachunkowe JB

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

41-902 Bytom,
ul. Pszczyńska 13
biuro@brjb.pl
tel. 531 502 834
KRS: 0000872206
NIP: 6263040916