Księgowość Bytom

Księgowość to zagadnienie, które dotyczy każdej osoby prowadzącej działalność. Niezależnie od tego, jaką formę opodatkowania wybierzesz, czy zatrudniasz pracowników, ani jak duże zyski odnotowujesz, w większym lub mniejszym wymiarze musisz zadbać o kwestie księgowe.

Przepisy rachunkowe w Polsce nie należą do prostych, a ponadto wciąż się zmieniają, stąd wielu przedsiębiorców obawia się prowadzenia ksiąg samodzielnie. Jest to zrozumiałe – takie zadanie nie tylko wymusza poświęcenie dużej ilości czasu i wysiłku, ale także wymaga dysponowania specjalistyczną wiedzą. Dlatego usługi księgowe zwykle powierza się fachowcom. Dzięki temu przedsiębiorca zyskuje pewność, że wszystkie istotne dokumenty są pod dobrą opieką, a jemu nie umknie żaden ważny termin, co mogłoby skutkować wysoką karą i wieloma innymi problemami.

Jeśli szukasz godnych zaufania księgowych w Bytomiu, zawsze jesteśmy Twojej do dyspozycji. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla JDG i spółek. Pomożemy Ci w kwestiach podatkowych, ponieważ w naszym gronie są także doradcy podatkowi. Ofertę kierujemy również do osób, które potrzebują wsparcia we wdrożeniu w swojej firmie zasad związanych z Nowym Polskim Ładem. Reforma podatkowa spowodowała spore zamieszanie w dotychczasowych rozwiązaniach dla przedsiębiorców. Dlatego tak korzystne jest skonsultowanie wszelkich wątpliwości ze specjalistami. Konsultacja z doradcą podatkowym lub doświadczoną księgową będzie miała wymierną wartość.

W jakim zakresie możesz liczyć na pomoc naszych księgowych?

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferujemy kompleksową pomoc księgową dla małych i średniej wielkości firm, a także mikroprzedsiębiorstw. W Twoim imieniu możemy zająć się takimi kwestiami jak:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR),
  • prowadzenie ewidencji dla ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych,
    rozliczenie prywatnego wynajmu,
  • sporządzanie ewidencji i rozliczeń VAT (JPK) oraz akcyz.
księgowość Bytom

Nasz zespół doświadczonych księgowych jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich kwestii związanych z księgowością i podatkami, co pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu biznesu. Powierzając nam obsługę księgową swojej firmy nie tylko oszczędzasz czas, ale również pieniądze, w porównaniu z zatrudnieniem pracownika i zapewnieniem mu dobrze wyposażonego miejsca pracy.

JB – sprawdzone biuro księgowe w Bytomiu

Decydując się na współpracę z naszym biurem, zyskujesz szereg korzyści. Po pierwsze możesz liczyć na kompleksowe wsparcie biznesu, nasi księgowi (w tym także certyfikowani) odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania dotyczące księgowości oraz podpowiedzą, które rozwiązania będą optymalne w przypadku Twojej firmy. Pomoc zapewnią również doradcy podatkowi, kadrowi, specjaliści płac i ZUS oraz prawnik.

Ponadto biuro księgowe z Bytomia JB działa na jasnych zasadach. Jako nasz klient dostaniesz czytelne informacje – w prosty i przystępny sposób wyjaśnimy Ci, jakie masz możliwości oraz co mogą nieść ze sobą konkretne działania. Dzięki temu będziesz w stanie szybko dokonać trafnego wyboru. Pomagamy budować bezpieczeństwo firmy, ale nie jesteśmy przy tym asekurantami.
Świadcząc usługi z zakresu księgowości w Bytomiu, korzystamy z własnych serwerów i systemów bądź pracujemy zdalnie, na zasobach klienta. Działamy kompleksowo, a to oznacza, że na bieżąco optymalizujemy zakres oraz sposób współpracy, aby oferowane usługi księgowe były jak najlepiej dopasowane do realnych potrzeb firmy.

Nasze biuro nieustannie rozwija się, dzięki czemu możemy zapewnić klientom wysoki standard usług. Cały czas się szkolimy, adaptując się tym samym do nowych możliwości księgowych.

Mamy też bardzo dogodną lokalizację oraz parking dla klientów. Znajdziesz nas pod adresem: ul. Pszczyńska 13, 41-902 Bytom.

Biuro Rachunkowe JB

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

41-902 Bytom,
ul. Pszczyńska 13
biuro@brjb.pl
tel. 531 502 834
KRS: 0000872206
NIP: 6263040916