Biuro księgowe w Bytomiu – kim jesteśmy?

Biuro księgowe JB w Bytomiu to miejsce, w którym każdy przedsiębiorca może uzyskać niezbędną pomoc w ramach prowadzenia ksiąg, a także skorzystać z profesjonalnej obsługi podatkowej. Działamy kompleksowo – naszymi klientami są osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze, ale także spółki o różnych formach prawnych. Pomożemy Ci wprowadzić zmiany związane z Nowym Polskim Ładem, założyć firmę, wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania i w wielu innych zagadnieniach.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponieważ jesteśmy zgranym i sprawdzonym zespołem, znamy się i współpracujemy od lat. W ramach Biura Rachunkowego JB to sp. z o. o., poszerzamy nasze dwudziestokilkuletnie doświadczenia w dziedzinach księgowości, doradztwa podatkowego i prawnego, rozliczeń i ewidencji podatkowych, rozliczeń płac i ZUS, kadr, tworzenia i przekształceń struktur biznesowych.

Obsługujemy firmy różnej wielkości i formy: jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG) i spółki cywilne, działające na podstawie wpisu w CEIDG, spółki prawa handlowego: jawne, komandytowe, komandytowo-akcyjne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjne.

Z satysfakcją przyniesiemy korzyści Waszej firmie

  • Oferujemy kompleksowe wsparcie biznesu – pomoc zapewniają doradcy podatkowi, księgowi (w tym także certyfikowani), kadrowi, specjaliści płac i ZUS oraz prawnik.
  • Prowadzimy różnorodne ewidencje podatkowe: księgi rachunkowe (handlowe), księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, ewidencje IP-box, Jednolite Pliki Kontrolne (JPK), ewidencje prywatnego wynajmu.
  • Wspieramy w całym procesie założenia i rejestracji firmy, a w razie potrzeby także jej likwidacji i wyrejestrowania.
  • Jesteśmy gotowi przygotować dodatkową sprawozdawczość, raporty na życzenie.
  • Nowe rozwiązania optymalizujemy, żeby uzyskać jak najlepsze efekty przy najmniejszym obciążeniu dla firmy. Na bieżąco informujemy klientów o zbliżających się szansach i ryzykach.
  • Wiemy, co ważne dla klientów. Przedstawiamy czytelnie możliwości i konsekwencje, aby zarządzający mogli szybko dokonać trafnego wyboru. Mamy czas, ale nie zanudzamy. Budujemy bezpieczeństwo firmy, ale nie jesteśmy asekurantami.
  • Pracujemy na własnych serwerach i systemach lub zdalnie, na zasobach klienta; świadczymy usługi kompleksowo, ale w razie potrzeby optymalizujemy zakres i sposób współpracy dla realnych potrzeb firmy.
  • Lubimy spotkania, wyzwania i zmiany. Ciągle się szkolimy i nieustannie adaptujemy do nowych możliwości podatkowych, księgowych i prawnych.
  • Mamy bardzo dogodną lokalizację i parking.
ksiegowość bytom

Biuro Rachunkowe JB

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

41-902 Bytom, ul. Pszczyńska 13 biuro@brjb.pl tel. 531 502 834 KRS: 0000872206 NIP: 6263040916 Księgowość Bytom | Biuro podatkowe Bytom