Nowy Polski Ład – doradztwo w Bytomiu

Zmiany związane z wejściem w życie Nowego Polskiego Ładu wpłynęły na funkcjonowanie niemal każdej firmy. Niestety dość często skutki reformy podatkowej okazały się dla przedsiębiorców mało korzystne. Dlatego sporą popularnością cieszą się usługi doradcze związane z Nowym Polskim Ładem. Jeśli działasz w Bytomiu lub okolicach, zachęcamy do spotkania z naszymi doradcami podatkowymi, którzy pomogą Ci zminimalizować straty wynikające ze zmian w przepisach, a nawet wdrożyć rozwiązania korzystniejsze od dotychczasowych.

Wiele osób prowadzących firmy rozważa zmianę formy prawnej, w ramach której działają. Może się bowiem okazać, że funkcjonowanie jako spółka okaże się bardziej opłacalne, niż jako JDG. Podobne wątpliwości pojawiają się w związku z rozliczaniem się na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego czy w kwestiach dotyczących składki zdrowotnej.

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że każda firma ma nieco inną specyfikę działania i rozwiązania, które okażą się pomocne w jednym przypadku, w innych mogą być zupełnie nietrafione. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się, jak nie stracić na Nowym Polskim Ładzie, zapraszamy do naszego biura w Bytomiu. Skorzystasz z doradztwa specjalistów w dziedzinie podatków i otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości.

Biuro Rachunkowe JB

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

41-902 Bytom, ul. Pszczyńska 13 biuro@brjb.pl tel. 531 502 834 KRS: 0000872206 NIP: 6263040916 Księgowość Bytom | Biuro podatkowe Bytom